Türkiye'de Üretilip, Dünyaya Gönderiliyor! - Mercedes-Benz Türk Aksaray Fabrikasını Gezdik!

Mercedenz-Benz için dünyadaki sayılı AR-GE merkezlerinden biri olan Aksaray Kamyon fabrikasını bu videoda detaylı bir şekilde aktarıyoruz.

Mercedes-Benz tarafından Aksaray'da kurulan ve tüm dünyaya kamyon üretimi yapan fabrika gerçekten hayranlık yaratan bir yatırım. Ülkemizde bulunan iki adet AR-GE merkezinden biri olan Aksaray Kamyon Fabrikasını yakından inceleme fırsatı bulduk. Bu AR-GE merkezi 8.4 milyon euroluk bir yatırımın sonucunda ortaya çıkmış ve 1 senedir hizmet veriyor.  Aslında bu merkez için en önemli konu Mercedes-Benz'in ana şirketi olan Daimler AG'nin global ağı içerisinde tüm dünyaya kamyon testi onayı veren ve mühendislik hizmet sunan "Tek Merkez" olması.

Tüm bunların yanında yine Aksaray'da bulunan AR-GE merkezi Global yetkinlikte bir merkez. Dikkat çeken bir diğer detay ise Sanal ve Karma Gerçeklik teknolojileriyle dünya üzerindeki diğer AR-GE merkezleriyle eş zamanlı olarak çalışılabilen istasyonların bulunması. Tüm bu heyecanlandıran bilgileri ve çok daha fazlasını videomuzda bulabilirsiniz.

Huawei Mate 20 Pro İnceleme
İnceleme

Huawei Mate 20 Pro İnceleme

Huawei Mate 20 Pro incelemesinde cihazın tüm detaylarıyla karşınızdayız.

Samsung Galaxy Note 9 İnceleme - Amerika'dan Ucuz!
İnceleme

Samsung Galaxy Note 9 İnceleme - Amerika'dan Ucuz!

Samsung Galaxy Note 9 incelemesinde telefonun fiyatı, kamerası ve tüm detaylarını inceliyoruz.

iPhone XS Max inceleme - Çöp Gibi Telefon Mu?
İnceleme

iPhone XS Max inceleme - Çöp Gibi Telefon Mu?

iPhone Xs max inceleme videosu yayında. Bu videoda Face ID incelemesi, animoji incelemesi, iphone x su dayanıklılığını, dayanıklılık testini, hız testini, fotoğraf testini gerçekleştirdik. iPhone Xs max ile Note 9'u de bu video da karşılaştırdık.



 

YORUMLAR