Windows 10 Nasıl Kurulur?

Windows 10'u indirdiniz ama nasıl kuracaksınız bilmiyorsanız bu videomuzda size Windows 10 nasıl usb bellekten kurulur, Windows 10 iso nasıl usb belleğe yazılır, Windows 10 nasıl yüklenir gösterdik. Bu iso dosyasını alttaki bağlantıdan ya da Windows Insid

Windows 10'u indirdiniz ama nasıl kuracaksınız bilmiyorsanız bu videomuzda size Windows 10 nasıl usb bellekten kurulur, Windows 10 iso nasıl usb belleğe yazılır, Windows 10 nasıl yüklenir gösterdik. Bu iso dosyasını alttaki bağlantıdan ya da Windows Insider hesabınızdan indirebilirsiniz. Ardından yine altta yeralan Rufus uygulaması ile Windows 10 iso dosyasını rahatlıkla USB'ye yazabilirsiniz. ISO to USB uygulaması ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri hallettikten sonra da tek yapmanız gereken Windows 10 kurma işlemini tamamlamak. Bilgisayarın başlangıcında bios'a girip "Boot Device" ayarlarından USB belleği birinci sıraya çekip sisteminizi USB bellekten başlatmak.

Ayrıca kurulum adımlarına geçmeden önce, halihazırda kullanmakta olduğunuz işletim sistemine ait ürün anahtarını veya başka bir deyişle Windows lisans anahtarını aşağıda yer alan bağlantıda sizlerle paylaştığımız program yardımıyla öğrenebilirsiniz.

YORUMLAR