Yahoo Aviate Launcher Tanıtım Videosu

Yahoo Aviate Launcher eğer Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve arayüzünü tercihlerinize göre kişiselleştirmek istiyorsanız size tavsiye edebileceğimiz oldukça başarılı bir launcher uygulamasıdır. Yahoo Aviate Launcher ken

Yahoo Aviate Launcher eğer Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon kullanıyorsanız ve arayüzünü tercihlerinize göre kişiselleştirmek istiyorsanız size tavsiye edebileceğimiz oldukça başarılı bir launcher uygulamasıdır.

Yahoo Aviate Launcher kendisini benzer launcher uygulamalarından ayıran önemli özelliklere sahip. Akıllı bir yapıya sahip olan Yahoo Aviate Launcher uygulamalarınızı ve Android telefonlarınızın özelliklerini otomatik olarak katergoriler altına toplayabiliyor ve bu yönüyle kullanıcıya kişiselleştirme işlemlerinde kolaylık sağlıyor. Günün belli zamanlarına göre değişen uygulamalar, rehberinizdeki favori kişilerinize kolay erişim gibi özellikler sunan Yahoo Aviate Launcher ücretsiz olarak indirilp kullanılabilmekte.

Yahoo Aviate Launcher indirmek için:

YORUMLAR