Yahoo Aviate Launcher

Yahoo Aviate Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 947
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Yahoo

Yahoo Aviate Launcher ile Android telefonunuza bambaşka bir görünüm kazandırabilirsiniz

Yahoo Aviate Launcher kullanıcılara Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletleri için çok daha kullanışlı ve yeni bir arayüz sunan bir launcher uygulamasıdır.

Ücretsiz olarak indirip akıllı telefonunuza yükleyebileceğiniz bu uygulama sayesinde Android cihazınızın sık kullandığınız özelliklerine daha hızlı ve rahat erişebilirken uygulamalarınızın ve telefonunuzun özelliklerin daha derli toplu bir hal aldığına şahit olacaksınız.

Yahoo Aviate Launcher Nova, GO ve Apex gibi benzer launcher uygulamalarına kıyasla ilk kullanım aşamasında daha kolay bir geçiş süreci sunuyor. Yahoo Aviate Launcher çoğu düzenlemeyi akıllı yapısıyla otomatik olarak gerçekleştirebiliyor ve kullanıcının launcher ayarlarını yaparken daha az emek harcamasını sağlıyor.

Yahoo Aviate Launcher telefon içerisindeki navigasyon hızınızı 4 farklı ekran oluşturarak artırmakta. Ayrıca uygulama size uygulamaları günün belirli zamanlarında değişecek şekilde sunabiliyor.

Yahoo Aviate Launcher ile uygulamalarınız otomatik olarka kategoriler altına toplanmakta ve bu uygulamalar özel bir uygulama ekranında sergilenmekte. Eğer yeni uygulamalara göz atmayı seviyorsanız Yahoo Aviate Launcher size kullandığınız uygulamalara benzer uygulamaları Google Play oylarını baz alarak önerebilmekte.

Yahoo Aviate Launcher ile rehberiniz de daha pratik bir yapıya kavuşabilmekte. Uygulama arayüzünde parmağınızı ekrana sürükleyerek favori rehber bağlantılarınıza gidebilirsiniz. Bu sayede her seferinizde rehberinizde kayıt aramaktan kurtulursunuz.

Yahoo Aviate Launcher birçok farklı kişiselleştirme seçeneği sunmakta. Temalar, kısayollar, ikon paketleri, widgetler, duvar kağıtları gibi öğeleri değiştirebilmektesiniz.