YouTube Rewind 2018 Videosu "Beğenilmeme" Rekoruna Koşuyor!

Merakla beklenen YouTube Rewind 2018 videosu 1.4 milyon dislike aldı. Beğenilmeme sayısı rekora koşuyor!

Ne zaman yayınlanacağı merakla beklenen YouTube Rewind 2018 videosu YouTube Rewind 2018: Everyone Controls Rewind başlığıyla bugün yayınlandı. Geleneksel olarak YouTube’da en çok izlenen videoların yapımcılarının oynadığı bir nevi yılın özeti videosunda Türkiye’de son dönemde konuşulan YouTuber’lardan Enes Batur da yer alıyor.

YouTube’un yılın en iyi anlarını, videolarını, müziklerini, kişilerini bir araya topladığı popüler serinin 2018 versiyonu YouTube Rewind 2018, Will Smith’in “Rewind’ı kontrol edebilseydim, Fortnite ve Marques Brownlee’nin olmasını isterdim.” sözleriyle başlıyor ve hareketli parçayla devam ediyor.

Kylie Jenner’ın bebeğinin doğuşunu gösteren 11 dakikalık film, 53 milyon izlenmeye ulaşarak globalde trendler listesinin başına oturdu. Diğer bir ilginç video Will Smith’in tüm dünyayı vloglamasıydı. Rihanna’nın kendi makyaj serisi, Beyonce’nin Coachella’dan gerçekleştirdiği canlı yayın Dünya genelinde ilgi gören diğer videolar oldu.

YouTube Rewind 2018 videosunda dikkat çeken bir detay da 1.4 milyon dislike alması. 739 bin kez beğenilen videonun beğenilmeme sayısı her geçen saniye daha da artıyor.

YORUMLAR