Çanak 101 Okey (web)

Çanak 101 Okey

Çanak 101 Okey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Çanak 101 Okey, online olarak 101 oynamak isteyen kullanıcıların Facebook üzerinde oynayabileceği eğlenceli ve farklı bir okey oyunu.

Çanak 101 Okey, okeyin farklı bir versiyonu olan 101'in Mynet Çanak Okey oyunu. Yine okey taşlarıyla oynana oyuna Facebook ile giriş yaparak dilediğiniz zaman oynayabiliyorsunuz. Oyunu oynayabilmek için internet bağlantınızın olmaıs gerekiyor.

Farklı oda ve salonlar bulunan Mynet Çanak 101 Okey'de kazandığınız oyunlarda masadaki çanakta ne kadar para varsa kazanıyorsunuz. Eğer kaybederseniz oyun için yatırdığınız miktarı hesabınızdan düşüyor. Oyun için parayı ilk başta ize verilen parayı kullanarak yükseltebilir yada direk oyun içeriisndeki mağazadan satın alabilirsiniz. Ayrıca günlük ve belirli aralıklarla düzenlenen etkinlikler ve sunulan teklifler ile daha fazla oyun içi para kazanma şansınız da bulunuyor.

Çanak okey serileri ile her gün binlerce kişi keyifli vakit geçirebiliyor. Oyunu ister arkadaşlarınız ile birlikte, isterseniz de diğer online oyuncular ile oynayabilmek mümkün. Ekranın altındaki listeden arkadaşlarınız arasındaki, haftalık yada genel olarak sıralamadaki yerinizi görebiliyorsunuz.

Çaylaklardan milyonerlere kadar uzanan salonlara giriş yaparak isteiğiniz miktar yatıracağınız masalarda keyifli vakit geçirmek için tek ihtiyacınız olan şey bir Facebook hesabı. Oyuna Mynet üzerinden, Android ve iOS uygulamalarından da ulaşabilmek mümkün.

Oyun içerisinde diğer oyuncular ile sohbet etme keyfini yaşayabileceğiniz Çanak 101 Okey oyununu daha önce oynamadıysanız ve 101 oynamayı seviyorsanız mutlaka bir göz atıp denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR