Web Kamerasından Video Kaydetme (web)

Web Kamerasından Video Kaydetme

Web Kamerasından Video Kaydetme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Web Kamerasından Video Kaydetme bir online video kaydetme aracıdır

Web Kamerasından Video Kaydetme eğer webcam görüntünüzü videoya dönüştürmek isterseniz faydalanabileceğiniz bir online video kaydetme aracı olarak tanımlanabilir.

Web Kamerasından Video Kaydetme servisi, webcam video kaydetme işini oldukça pratik bir hale getiriyor. Web Kamerasından Video Kaydetme servisi sayesinde bilgisayarınıza herhangi bir program indirip yüklemeden web kameranızdaki görüntüyü video olarak bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Bu servisten faydalanabilmek için sahip olmanız gereken tek şey ise çalışan bir web kamerası ve internet bağlantısı.

Web Kamerasından Video Kaydetme, video kaydetme özelliğinin yanısıra web kamerasındaki görüntüyü fotoğraf olarak da kaydedebiliyor. Videolarınızdaki sesler mikrofonunuz aracılığıyla kaydedilebilmekte. Kullanıcılar dilerlerse video kalitesini değiştirebiliyor, mikrofon ayarlarını yapabiliyorlar.

Web Kamerasından Video Kaydetme servisi ile kaydettiğiniz videoları bilgisayarınıza internet bağlantınız üzerinden indiriyorsunuz. Eğer uzun videolar kaydedecekseniz bu duruma dikkat emenizde fayda var.

Web Kamerasından Video Kaydetme, internet üzerinden çalışan bir sistem olduğu için hassas ve kişisel bilgiler içeren görüntüler ve ses kayıtları yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

ARTILAR

Pratik, program yüklemesi gerektirmeyen kullanım

EKSİLER

Videolarınızın ve fotoğraflarınızın gizliliği garanti değil

Uzun videolar internet kotası açısından problem olabilir

YORUMLAR