iFunBox (windows)

iFunBox

iFunBox
ÜCRETSİZ
İndir 20.09 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iFunBox, iOs kullanıcılarının rahatlıkla kullanabileceği bir dosya yönetim programı olarak öne çıkıyor.

iFunBox, iOS kullanıcılarına hitap eden pratik ve işlevsel bir dosya yönetim programı olarak öne çıkıyor. Ücretsiz olarak sunulan iFunBox programını kullanarak iOS cihazlarımıza dosya aktarabilir ve mobil cihazımızda yüklü olan dosyaları bilgisayarımıza transfer edebiliriz.

Program tamamen iTunes gibi çalışıyor. Zaten iFunBox'ı kullanabilmek için bilgisayarımızda iTunes'un yüklü olması gerekiyor. Eğer iTunes yüklü değilse iFunBox'ı kullanamıyoruz. Gerekli olan yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra sıra iPad'i veya iPhone'u bilgisayara veri kablosu ile bağlamaya geliyor. Erişime izin verdikten sonra iFunBox'ın sol bölümünde iOS cihazımızın ana bölümleri çıkıyor. Buradan istediğimizi seçerek veri transferini gerçekleştirebiliyoruz.

Programı kullanarak veri transferinin yanı sıra uygulama marketten dilediğimiz uygulamayı yükleme şansına da sahibiz.Hatta cihazımızda yüklü olan uygulamaları otomatik güncelleme seçeneği dahi es geçilmemiş ve bu da programın daha kullanışlı bir hale gelmesini sağlamış.

Açıkçası iFunBox, henüz geliştirilmeye açık yanlara sahip olsa da iOS kullanıcılarına iTunes'dan daha fazla özgürlük sunuyor. Siz de iTunes'u yetersiz buluyor ve yerine kullanabileceğiniz bir program arıyorsanız iFunBox'ı mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR