InScribe v2.0.65 (windows)

InScribe

InScribe
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    206

  • Üretici

    MemeCode

InScribe sayesinde farklı email adreslerini tek bir program üzerinden yönetebilirsiniz.

InScribe, birden fazla hesap üzerinden email alıp gönderen kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış bir yazılım. Programın temel işlevi farklı email hesaplarını kaydetmek suretiyle kullanıcıya kayıtlı hesaplardan ihtiyacı olanını seçmesini ve o adres üzerinden email göndermesini sağlamak.

Programda yer alan kapsamlı filtreleme özelliği sayesinde ihtiyacımız olan mail adresini anında bulabiliyoruz. Bu aşamadan sonra yapmamız gereken tek şey alıcıyı seçmek ve içeriği yazmak. Program gelen mailleri tek bir yerden görüntülememize olanak sağlıyor.

Herhangi bir gelen emaile cevap yazarken otomatik olarak muhatap adres seçiliyor. Bu sayede cevap yazma aşamasında tekrardan adres seçme işlemini tekrarlamamız gerekmiyor. Program Outlook desteği de sunuyor ve bu şekilde senkronize bir şekilde çalışabiliyor.

InScribe'ı özellikle iş ve kişisel hesaplarını ayrı tutan kullanıcılara öneriyorum. Sahip olduğunuz email adreslerini kolay bir şekilde yönetmek amacıyla kullanılabileceğiniz bir program arıyorsanız InScribe'ı kullanmanızı öneriyorum.

YORUMLAR