IpCamEmu 1.5.2 (windows)

IpCamEmu

IpCamEmu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    741

  • Üretici

    Cuchuk Sergey

Webcaminizin yerine bilgisayarınızdaki resim ve videolardan yayın yapmak için bu webcam taklit etme uygulamasını kullanabilirsiniz.

IpCamEmu programı webcamini kullanarak farklı görüntüler, resimler, film dosyaları gibi dosyaları yayınlamak isteyenler için hazırlanmış bir program. Yani temel olarak webcaminizden sizin görüntünüz yerine istediğiniz bir dosyanın oynatılmasını sağlayarak karşı taraftaki alıcıda webcaminizi kullanıyorsunuz izlenimi vermenizi sağlıyor. Online chat kanallarında reklam yapmak için kullanılabilen uygulama sayesinde webcam soran sitelerde ya da uygulamalarda da uygulamayı kandırabilir, kullanmaya devam edebilirsiniz.

AVI, WMV ve resim formatlarını destekleyen program hem kendi bilgisayarınızdaki hem de yerel ağ üzerindeki dosyalara erişebiliyor. Safari, Google Chrome veya Opera web tarayıcılarını destekleyen IpCamEmu, maalesef diğer popüler tarayıcılarla birlikte kullanılamıyor.

Arayüz olarak sade olmasına karşın bazı kullanıcıların ilk başlarda nasıl hareket edeceklerini bilememelerine neden olabilecek olan uygulamanın içerisinde dökümantasyon da bulunuyor ve detaylı özellikleri bu dökümanlardan öğrenebiliyorsunuz. Elbette programı kullanabilmek için gerçek bir webcame sahip olmanız gerekiyor, zira IpCamEmu programı varolan webcaminizi emüle ederek uygulamalara yayın yapıyor.

YORUMLAR