Sound Forge Audio Studio

Sound Forge Audio Studio

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 6,065
  • DOSYA BOYUTU 148.98 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sony Creative Software

Sound Forge Audio Studio, Sony'nin bilgisayar kullanıcılarına sunmuş olduğu gelişmiş ve güçlü özelliklere sahip bir ses kayıt ve düzenleme programı.

Sound Forge Audio Studio, ses ve müzik ile ilgili kişiler için Sony tarafından geliştirilen ve başarılı özelliklere sahip olan bir ses kayıt ve düzenleme programı. Ses kaydedip düzenlemekten güçlendirmeye kadar bir çok işlemi son derece profesyonel olarak yapmanıza olanak sağlayan bu programın deneme sürümünü ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Eğer sürekli ve limitsiz şekilde kullanmak istiyorsanız programın lisansını satın almanız gerekiyor.

Ses kaydetme özelliği sayesinde performanslarını kaydedebileceğiniz program, kayıt işleminden sonra oluşan ses dosyası üzerinde düzenleme ve güçlendirme ayarları sunuyor. Pek çok farklı ve popüler ses dosyası formatıyla uyumlu çalışan program aynı zamanda CD'lerde yer alan ses dosyalarınızı da program içerine alarak üzerlerinde işlem yapabilmenizi sağlıyor.

Eğer basit ses kayıt ve düzenleme işlemleriniz varsa Sony Forge Audio Studio yerine daha farklı ve basitleştirilmiş kullanıma sahip olan programları tercih etmek isteyebilirsiniz. Fakat ihtiyacınız olan gelişmiş ve güçlü bir programsa bu yazılım tam size göre diyebilirim.

Ses dosyalarınızı güçlendirme, dengeleme ve senkronize etme gibi işlemleri kolaylıkla halledebileceğiniz program üzerinde kendi karaoke şarkılarınızı oluşturabilmek de mümkün. Amatör olarak da kullanmaya başlayarak kısa sürede çözeceğiniz programın Türkçe dil desteği olmaması kötü fakat ses dosyası işlemlerinde kullanılan İngilizce terimlere alışıksanız programı kullanırken zorluk yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Siz de tüm ses dosyası işlemlerini en güzel ve profesyonel şekilde halletmek istiyorsanız Sound Forge Audio Studio'nun deneme sürümünü ücretsiz olarak indirip mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum.