Apowersoft Android Recorder

Apowersoft Android Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 486
  • DOSYA BOYUTU 19.48 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apowersoft.com

Apowersoft Android Recorder, Windows bilgisayarlar ve Android cihazlar arasında bağlantı kurmak için kullanabileceğiniz güçlü bir uygulama.

Apowersoft Android Recorder uygulaması, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarını ile Android tabletleriniz veya telefonlarınız arasında bağlantı kurmanıza yardımcı olan bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. 

Mobil telefonlar üzerinde ekran görüntüsü ve videosu kayıt etme üzerine başarılı uygulamaların yayıncısı olan Apowersoft'tan mükemmel bir uygulama ile daha karşınızdayız. Android Recorder uygulası ile telefonlarınız ve bilgisayarlarınız arasında bağlantı kurarak telefonunuzun ekranını eş zamanlı olarak bilgisayarınıza da yansıtabiliyor ve kolayca video alabiliyorsunuz. Bir Chromecast alıcısı olan Android Recorder, kolay bir şekilde telefonun ekranını gerçek zamanlı olarak bilgisayara yansıtabiliyor. Özelleştirilebilir ayarlara da sahip olan uygulama ile bilgisayara aldığınız görüntünün kaydını alabiliyor ve aynı zamanda kayıtlarda düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Oynadığınız oyunların ya da kullandığınız programların ekranlarını bilgisayar üzerinden kolayca kayıt altına alabilir ve anında paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için telefonunuzun ekran paylaşımı özelliğine sahip olması gerekiyor. Eğer telefonunuzunda bu özellik varsa telefonun ekranını bilgisayarınızla paylaşmalı ve daha sonrasında uygulamayı açmanız yeterli oluyor.

Apowersoft Android Recorder uygulamasını Windows bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.