Instagiffer

Instagiffer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 4,597
  • DOSYA BOYUTU 23.02 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici justintodd.me

Elinizdeki video dosyaları yahut YouTube videoları ile hareketli GIF resimleri hazırlamak istiyorsanız bu ücretsiz uygulamayı indirin.

Instagiffer uygulaması, özellikle internette bir salgın halini alan hareketli GIF resimleri hazırlamakta kullanabileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş bir araç. Bir yandan profesyonel GIF'ler hazırlarken, bir yandan da hızlıca sonuç alabildiğiniz program bünyesinde pek çok farklı seçeneği ve imkanı da barındırıyor.

Hareketli GIF yapmaya başlamak için tek yapmanız gereken Instagiffer'ın video yükleme menüsüne elinizdeki video dosyasını yüklemek yahut YouTube'da GIF yapmak istediğiniz videonun adresini direkt olarak yapıştırmak. Bu ikinci seçenek, videoları komple bilgisayarına indirmek istemeyenler için oldukça kolaylık sağlıyor diyebilirim.

Daha sonra geriye tek yapmanız gereken GIF animasyonunun ne kadar uzun süreceğini belirlemek, yumuşaklık, kare boyutları ve kalitesi gibi bazı değişkenleri ise seçmek. Tüm işlemleri tamamladığınızda artık video dosyanız bir animasyon GIF haline gelmeye başlayacaktır ve böylece elde ettiğiniz bu dosyayı her yerde paylaşabilir hale geleceksiniz.