Libre AV Converter

Libre AV Converter

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 191
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici softaficionado

Libre AV Converter ile FFmpeg video kodlama işlemlerini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Libre AV Converter programı, bilgisayarında sık sık video düzenleme işlemleri yapanların ve Ffmpeg arabiriminin olanaklarından faydalanmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ücretsiz araçlar arasında yer alıyor ve oldukça kolay kullanımı sayesinde pek çok aracı hizmetinize sunabiliyor. Zira video düzenleme işlemleri konusunda geniş bir destek sunan program, cd ripleme gibi ek bir kaç özelliğe de sahip.

Program videolarınızı yeni bir kodlamayla bir daha oluşturabiliyor, yahut varolan videoların kodlamalarını kaldırabiliyor. Bunun yanında filtreleme, online yayın yapma, bilgisayarınıza bağlı cihazlardan kayıt alma gibi çok sayıda faydalı özelliği de yine sade arayüzü vasıtasıyla bizlere sunuluyor.

Libre AV Converter'ın diğer codeclerle uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde Ffmpeg haricinde codeclerden faydalanarak daha yüksek sıkıştırma oranları elde etmek isteyen kullanıcılar da kendilerine yeterli desteği bulacaklardır. Medya düzenleme işlemleri haricinde onları oynatma kabiliyetine de sahip olan program, ses veya video dosyalarını kolayca açarak oynatabiliyor.

Programın sunduğu dosya formatları şu şekilde sıralanıyorlar: WAV, H.264, DIVX, GIF, AAC, WMA, MTK, 3GP, FLV, MP3, AVI ve diğer bir kaç video ve ses formatı.

Hem elinizde bulunan videoların düzenlenmesi esnasında hem de yeni video kaydı alırken oldukça geniş codec seçeneklerinden faydalanmanıza olanak tanıyan program, bunun yanında profillerinizi kaydetmenizi yahut komut satırını kullanarak ek komutlara erişmenizi de sağlayabiliyor.

Video encode ve decode işlemlerini en kolay yoldan gerçekleştirmek isteyen kullanıcıların göz atmadan geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.