SoundCloudTracksDownloader 1.0 (windows)

SoundCloudTracksDownloader

1.0
SoundCloudTracksDownloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SoundCloudTracksDownloader ile SoundCloud üzerinden şarkı indirebilirsiniz

SoundCloudTracksDownloader kullanıcılara popüler müzik dinleme servisi SoundCloud üzerinden şarkı indirme imkanı veren ücretsiz bir SoundCloud müzik indirme programıdır.

SoundCloudTracksDownloader kullanıcılara SoundCloud şarkı indirme işi için oldukça pratik bir yol sunuyor. Program ile şarkıları tek tek indirebileceğiniz gibi bütün çalma listelerini de indirebilmeniz mümkün. SoundCloudTracksDownloader'ın arayüzü komut satırına benziyor ve kullanıcı tarafından minimum eforla şarkı indirme işlemini gerçekleştirme imkanı sunuyor. SoundCloudTracksDownloader size indirme işlemleri için farklı seçenekler sunuyor ve bu seçeneklerden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek indirme işlemlerini başlatıyorsunuz.

Eğer SoundCloud MP3 indirme işini gerçekleştirmek isterseniz tek bir parça için parçanın SoundCloud bağlantısını kopyalamalı ve program istediğinde bağlantıyı yapıştırmalısınız. Çalma listelerini indirmek için ise yine benzer bir şekilde çalma listelerinin bağlantılarını kopyalayarak program istediğinde yapıştırmalısınız. Program indirme işlemleri sırasında size dosyaların indirileceği klasörü belirleme imkanı da sunuyor.

YORUMLAR