The Slaughter: Act One Demo (windows)

The Slaughter: Act One

The Slaughter: Act One
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

The Slaughter: Act One bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir macera oyunudur

The Slaughter: Act One sürükleyici hikayesiyle bizi monitör başına bağlayan point & click türünde bir macera oyunu.

Geçmişte geçen bir hikayeyi konu alan The Slaughter: Act One'da 19. yüzyıl İngiltere'sine konuk oluyoruz. Oyunumuzda bir seri cinayet hikayesi işleniyor. Sokak aralarında gizemli bir şekilde katledilen insanların hikayelerini çözmeye ve seri katili bulmaya çalıştığımız oyunda özel bir dedektifin yerine geçiyoruz. Maceramız boyunca döneme özgü havaya sahip Londra'nın sokaklarını, varoş bölgelerini, otellerini ve tavernalarını gezerek ipuçları peşinde koşuyoruz, farklı karakterlerle tanışarak onlardan bilgi almaya ve seri katilin izini sürmeye çalışıyoruz. Ayrıca maceramız boyunca dedektifimizin gerçek dışı rüyasal dünyasını da ziyaret etmekteyiz.

The Slaughter: Act One, noir tarzda karanlık bir atmosfer yaratmakta bir hayli başarılı. Oyunda retro görünümde grafikler kullanılıyor, bu da oyuna eskiden oynadığımız klasik oyunların havasını kazandırıyor.

The Slaughter: Act One'ın oynanışı klasik point & click oyunlarındaki gibi. Hikaye odaklı olarak ilerleyen oyunda etrafı araştırarak ve diyaloglar kurarak ipuçlarını ve işimize yarayacak eşyaları buluyoruz ve bulmacaları çözmek için bu ipucu ve eşyaları birleştiriyoruz. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 1.8 GHZ işlemci

- 2 GB RAM

- Nvidia GT 400 serisi veya eşdeğer özelliklere sahip ekran kartı

- DirectX 9.0

- 350 MB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR