TheSage (windows)

TheSage

TheSage
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

TheSage, bilgisayarlarımız üzerinde kullanabileceğimiz kapsamlı bir İngilizce sözlük programı olarak öne çıkıyor.

Sequence Publishing imzası taşıyan TheSage İngilizce sözlük, bilgisayarları üzerinde kullanabilecekleri kapsamlı ve pratik bir sözlük programı arayanların mutlaka denemesi gereken seçeneklerden bir tanesi. Kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çeken programda aradığımız her İngilizce kelimenin ne anlama geldiğini, kullanım alanlarını ve hatta eş anlamlılarını dahi bulabiliyoruz.

Programı kullanması son derece pratik. Aramak istediğimiz kelimeyi pencerenin üst tarafında yer alan arama bölümüne yazıyor ve aratıyoruz. Ana bölümde kelimenin telaffuuzu, anlamı ve cümle içinde kullanımları mevcut.

TheSage üzerinde yaptığımız tüm aramalar geçmiş bölümünde kayıt altına alınıyor. Bu sayede daha önce aradığımız kelimeleri tekrar yazıp aratmak yerine bu bölümden bulabiliyoruz. Açıkçası bu özellik vakitten tasarruf etmemize imkan sağlıyor.

Genel olarak kullanımı kolay bir deneyim sunan TheSage testlerimiz esnasında hiçbir soruna yol açmadı. Eğer siz de İngilizce sözlük arayışındaysanız Sequence Publishing tam size göre.

YORUMLAR