Ultimate Settings Panel 3.1 (windows)

Ultimate Settings Panel

3.1
Ultimate Settings Panel
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ultimate Settings Panel bilgisayar ayarlarınıza kolayca erişmenize imkan veren bir yazılımdır

Ultimate Settings Panel tüm bilgisayar ayarlarını bir araya toplayan ve kullanıcılara bu ayarlara hızlı ve kolay bir şekilde erişme imkanı veren bir yazılımdır.

Bilgisayar kullanımımızda kimi zaman farklı ayarları değiştirmemiz gerekebiliyor. Windows işletim sisteminde ise bu ayarların hepsi tek bir yerde toplanmıyor. Bu nedenle sıkça değiştirdiğiniz ayarlara erişmek zorlaşabiliyor ve size zaman kaybettirebiliyor. Ultimate Settings Panel bu tür durumlarda yararlanabileceğiniz bir kolay erişim aracı olarak düşünülebilir. Ultimate Settings Panel temel olarak bilgisayarınızda yer alan tüm ayarları bir panel altında birleştiriyor. Program ayarları sekmeler halinde gruplamakta ve sekmeleri değiştirerek ihtiyacınız olan ayarlara erişmektesiniz. Böylece Windows Gezgini üzerinde sayfalar açma derdinden kurtuluyorsunuz.

Ultimate Settings Panel denetim masası üzerinde yer alan ayarları içöerdiği gibi birçok farklı ayara da yer vermekte. Erişilebilirlik, kullanıcı yetkileri, fare, klavye, ağ bağdaştırıcısı gibi denetim masası ayarlarının yanında Windows 8 işletim sistemine özel ayarlar, dil paketleri, büyüteç, eşitleme, disk birleştirme araçları gibi kısayollar Ultimate Settings Panel içerisinde bulabileceğiniz seçenekler.

Ultimate Settings Panel ile erişmek istediğiniz bilgisayar ayarlarını açmak için tek yapmanız gereken bu ayarların üzerine tıklamak.

YORUMLAR