Vee-Hive 1.8.5 (windows)

Vee-Hive

Vee-Hive
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bilgisayarınızdaki multimedya dosyalarını en kolay yoldan kategorize etmek ve yönetmek için bu aracı kullanabilirsiniz.

Vee-Hive programı, bilgisayarınızda bulunan medya dosyalarını tek bir noktadan yönetebilmenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay programlardan bir tanesi. Programın arayüzüne elinizdeki tüm multimedya dosyalarını ekleyebiliyorsunuz ve otomatik filtreleme sistemi sayesinde tüm dosyalarınız belli başlıklar altında listelenebiliyor. Dolayısıyla videoların tarihlerinden tutun da formatlarına kadar farklı listelemeler yaparak istediğiniz gibi görüntüleyebiliyorsunuz.

Küçük resim desteği sayesinde hangi dosyanın ne olduğunu kısaca bir bakış atarak görebiliyor ve dolayısıyla arama işlemlerinizi de daha kolay gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda birbirinin kopyası olan dosyalar, kayıp olan dosyalar gibi pek çok yönetim aracı da program içerisinde sunuluyor.

Çeşitli dosyaları birbirine bağlamak, aynı kategori ve etiketler altına getirmek, oynatma listeleri yaratmak gibi kategorizasyonu kolaylaştıracak ve daha rahat erişim sağlamanıza yardımcı olacak tüm seçeneklerle birlikte programın oldukça ilgi çekici hale geldiğini ve tam bir medya dosyası yöneticisi haline geldiğini söyleyebilirim. Windows Gezgini’nin bu konuda yetersizliğinden bıkan kullanıcılar için iyi bir alternatif olacaktır.

Eğer video ve resim dosyalarınızın yönetimi konusunda sorunlar yaşıyor ve onları bir araya toplamak çok vaktinizi alıyorsa bir göz atmanızı öneriyorum.

YORUMLAR