100 Rooms Escape 1.3.0.0 (winphone)

100 Rooms Escape

100 Rooms Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

100 Rooms Escape, gizli objeleri kullanarak kilitli olduğunuz odalardan kaçmanız gereken bir Windows Phone oyunu.

100 Rooms Escape, Windows Phone telefonunuzda tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz nadir odadan kaçış oyunlarından biri. Göze hoş gelen görsellerle süslenen oyunda kilitli olduğunuz odalardan kaçmak için gözlerinizi dört açmanız, etrafı karış karış aramanız gerekiyor. Çünkü sizi çıkış noktasına taşıyacak nesne burnunuzun dibinde olabildiği gibi başka bir objenin arkasına gizlenmiş de olabiliyor.

100 Rooms Escape de her kaçış oyunu gibi neden kilitli olduğumuzu çözemediğimiz, tek amacımızın bulunduğumuz odadan kaçmak olduğu bir oyun. Birinci şahıs kamera açısından oynuyoruz ve her odada zekice gizlenmiş nesnelerden işimize yarayanları seçerek kullanıyor ve klidi açarak kaçışımızı gerçekleştiriyoruz.

Oyunda odalardan belli bir süre içerisinde kaçmamız istenmiyor. Bu yüzden odanın her tarafına rahat rahat bakınma şansına sahibiz. Odanın her tarafı dedim çünkü bazı odalarda nesneler hiç tahmin edemediğimiz noktalarda çıkabiliyor. Oyunu zorlaştıran diğer bir nokta da şifreler. Genellikle kapının üzerinde bulunan şifreyi çözebilmek için bulunduğunuz odada oldukça vakit harcamanız gerekiyor. Neyse ki diğer kaçış oyunlarında gördüğümüz cihazı eğme hareketleriyle çözülebilen bulmacalar bu oyunda yok.

Oyunun otomatik kayıt özelliği de bulunmakta. Her hareketimiz otomatik olarak kayıt altına alıyor. Oyundan çıkış yapıp tekrar girdiğimizde zar zor bulduğumuz gizli objeleri yeniden aramak durumunda kalmıyor, kafa patlatmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

YORUMLAR