4shared 1.0.0.10 (winphone)

4shared

4shared
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

4shared resmi Windows Phone uygulaması ile 4shared dosya saklama ve paylaşma servisini dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

4shared, dünya genelinde 5 milyondan fazla kullanıcısı bulunan popüler dosya saklama ve paylaşım uygulamasıdır. Güvenli ortamda saklanan dosyalarınıza istediğiniz zaman erişme kolaylığı sunan ve bağlantılarınızı dilediğiniz kişiyle güvenli bir şekilde paylaşabilme izni veren uygulama modern ve kullanımı basit arayüz ile gelmektedir.

Güvenli dosya paylaşımı ve depolama hizmeti sunan 4shared’in Windows Phone platformu için hazırlanmış resmi uygulaması 4shared’in tüm fonksiyonlarını mobil cihazınızdan kullanma kolaylığı sunar. Hesabınızı tıpkı bilgisayarınızdaki gibi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Dosya yükleme, görüntüleme, taşıma, kopyalama ve silme işlemlerini basit parmak hareketiyle yapabilirsiniz. Video ve ses dosyalarını cihazınıza indirmeden oynatabilir, dilerseniz cihazınıza indirerek çevrimdışı olduğunuzda tüm dosyalarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Müzik, video ve diğer dosyalarınıza daha kolay ulaşabilmeniz için arama işlevi de sunan uygulama dosyalarınızı bağlantı olarak, e-posta olarak gönderme veya sosyal ağlarda paylaşma imkanı da sunmaktadır.

4shared resmi Windows Phone uygulaması şu anda geliştirilme (beta) aşamasında olduğundan bazı problemlerle karşılaşmanız olası.