addUp 2015.616.2302.247 (winphone)

addUp

addUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

addUp, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi 2048 sayı bulmaca oyunu.

addUp, Gabriele Cirulli’nin başımıza sardığı sayı bulmaca oyunu 2048’i Windows Phone cihazımıza taşıyan en başarılı yapım. Tamamen ücretsiz olarak sunulan oyunda hem serbest stil hem de zamana karşı oynama şansına sahibiz.

Bir dönem patlayan sayı bulmaca oyunlarından 2048, bildiğiniz üzere Windows Phone platformunda resmi olarak bulunmuyor. Android ve iOS cihazlardaki 2048 deneyimini aynen yaşatan başarılı kopyaları mevcut. addUp da bunlardan biri.

addUp, oynanış olarak 2048 ve Threes! oyunlarından farklılık göstermiyor. Yine tablo içerisinde yer alan sayılardan oluşan kutucuklardan aynı olanları toplayarak ilerliyoruz ki oyunu ilk kez oynayanlar için öğrenme bölümü de hazırlanmış. Basit sağ, sol, yukarı kaydırma hareketleriyle ilerlediğimiz oyunda iki farklı mod yer alıyor. Arcade modunda oynamayı seçersek olabildiğince yüksek puan yapmamız isteniyor. Zamana karşı oynamayı seçmemiz durumunda da olabildiğince kısa sürede 2048’i elde etmeye çalışıyoruz. “Hangi oyun modu daha eğlenceli?” diye sorarsanız kesinlikle zamana karşı yarış derim.