AE Bowling 3D 1.1.0.0 (winphone)

AE Bowling 3D

AE Bowling 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AE Bowling 3D, Windows Phone'lu akıllı telefon ve tabletinizde oynayabileceğiniz bowling oyunudur.

AE Bowling 3D, gelimiş 3 boyutlu grafikleri ve farklı oyun modları ile şaşırtıcı derecede gerçekçi arcade oyun deneyimi yaşatan bir bowling oyunudur. Windows Phone için geliştirilmiş en iyi bowling oyunlarından biri olan AE Bowlling 3D’yi ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Etkileyici grafiklerle süslenen popüler bowling oyunu AE Bowling 3D’yi ister tek başınıza, ister diğer oyunculara, isterseniz de yapay zekaya karşı oynayabilir, mobil cihazınızdan bowling oynamanın keyfini sürebilirsiniz. En yüksek puanı elde etmeye ve en iyi bowling oyuncuları girmesine çalıştığınız Tekli oyuncu modu yeteneğinizi geliştirmenin en iyi yoludur. Aynı anda 3 oyuncu ile oynamanıza imkan tanıyan çoklu oyuncu modunda ister arkadaşlarınıza isterseniz de ailenize karşı oynayabilirsiniz. Veya farklı zorluk seviyeleri ve alt modlar içeren bilgisayara karşı modunu tercih edebilirsiniz.

AE Bowling 3D oyununda topu ik farklı şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Telefonunuzu sola veya sağa eğerek veya parmağınızı sol veya sağ kaydırarak topun yönünü ayarlayabilirsiniz. Oynaması son derece basit ve eğlencelidir.

AE Bowling 3D Özellikleri:

  • Etkileyici 3 boyutlu grafikler
  • Gerçekçi fizik
  • Farklı oyun modları
  • Top ve ağırlık seçimi
  • İki kontrol seçeneği

YORUMLAR