Akbank Direkt 1.0.0.0 (winphone)
Akbank Direkt
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    3,213

  • Üretici

    AKBANK

Akbank Direkt Mobil uygulaması ile bankacılık işlemlerinizi Windows Phone'lu cihazınızdan gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt Mobil, bankacılık işlemlerinizi Windows Phone'lu telefon ve tabletinizden dilediğiniz zaman yapmanızı sağlayan ücretsiz bir bankacılık uygulamasıdır. Türkiye'nin en büyük bankalarından biri olan Akbank'ın mobil uygulaması ile ister tek şifrenizle isterseniz kredi kartınızla giriş yaparak tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yenilikçi arayüzü ile dikkat çeken Akbank Direkt Mobil uygulaması ile ayrıca havale / eft işlemlerini yapabilir, gün içi işlemleri takip edebilir, kredi kartı borcunuzu ödeyebilir, cep telefonu, ev telefonu, su, elektrik, doğalgaz faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Varlıklarınızı takip edebilir, döviz kuru hesaplama işlemlerini yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra tüm Akbank şubelerinin yerini öğrenebilirsiniz.

Kredi kartı ile giriş imkanı tanıyan ilk mobil bankacılık uygulaması olan Akbank Direkt Mobil, müşteri numarası ve kredi kartı bilgilerinizi saklı tutar. Böylece müşteri numaranızı veya kredi kartı şifrenizi tekrar tekrar girmek yerine sadece Akbank direkt şifrenizi veya kredi kartı şifrenizi girerek uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR