Angry Birds Star Wars 1.5.3.0 (winphone)

Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Star Wars, Yıldız Savaşları temalı Angry Birds oyunudur.

Angry Birds Star Wars, serinin beşinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor ve kızgın kuşların şimdiye kadarki en büyük macerasına katılıyoruz.

George Lucas’ın efsanevi Yıldız Savaşları serisini tema alan oyunda kızgın kuşlarımız isyancılar, domuzcuklarımız da karanlık tarafta yer alıyor. Luke Skywalker (Kuşların lideri) Darth Vader (Domuzların lideri) gibi öne çıkan karakterlerin hepsini oyunda görmek mümkün. Oyunun hikayesinden kısaca bahsetmek gerekirse; Gizli bir üs üzerinden saldıran isyancı kuşlar, kötü imparatorluk domuzlarına karşı ilk galibiyetlerini almışlardır. Savaş esnasında isyancı casuslar imparatorluğun güçlü bir silahı olan PIG STAR’a ait gizli planları çalmaya başarırlar. Bu planları isyancı kuşlara ulaştırabilmek içinse bizim yardımımıza ihtiyaçları vardır.

Luke Skywalker’ın ana gezegeni olan Tatooine’den Cloud City’ye kadar pek çok gezegende oynama şansı bulduğumuz oyunda kontroller yine aynı. Kızgın kuşları sapan yardımıyla domuzcukların üzerine sürüyor, onları yok etmeye çalışıyoruz. Tabii ki kahramanlarımızın özel güçleri mevcut ve bölümleri geçebilmemiz için kullanmamız şart.