ATIV Beam 0.8.6.1 (winphone)

ATIV Beam

ATIV Beam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    158

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

ATIV Beam ile Windows Phone'lu telefonunuzdaki dosyaları Android telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz.

ATIV Beam, Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisini kullanarak Windows Phone’lu akıllı telefonunuzla Android telefonunuz arasında dosya paylaşımına izin veren ücretsiz bir uygulamadır.

Samsung’un resmi uygulamaları arasında yer alan ATIV Beam ile Windows Phone işletim sistemli telefonunuzdaki fotoğraf, müzik, video ve belgelerinizi Android akıllı telefonunuza kolayca aktarabilirsiniz.

ATIV Beam uygulaması ile NFC aracılığıyla dosya aktarma işlemi oldukça basit. Öncelikle Windows Phone’lu telefonunuzun NFC ve Bluetooth bağlantısını etkinleştirin ve ardından ATIV Beam uygulamasını başlatın ve karşılama ekranındaki Durum çubuğunu açık konumuna getirin. Android telefonunuza aktaracağınız fotoğraf, video, müzik veya belgeyi seçin ve paylaş simgesine dokunun. Windows Phone’lu telefonunuzu Android telefonunuza dokundurduğunuzda dosya aktarımı başlayacaktır.

Türkçe dil desteği de sunan NFC destekli dosya paylaşım uygulaması ATIV Beam, tüm Android cihazlarla ve Samsung Windows Phone cihazlarla uyumlu şekilde çalışmaktadır.