Battery Saver 8.1 1.0.0.0 (winphone)

Battery Saver 8.1

Battery Saver 8.1
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Battery Saver 8.1, etkili ve kullanımı en basit batarya yönetim uygulamasıdır.

Battery Saver 8.1, Windows Phone 8.1’li cihazlar için özel olarak tasarlanmış kullanımı basit ve etkili bir batarya yönetim uygulamasıdır. Kullanımı basit batarya koruma modları ve ipuçları ile cihazınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlayan ve cihazın batarya ömrünü artıran uygulamanın arayüzü ile de dikkatinizi çekecek.

Üst seviyeden alt seviye akıllı telefonlara hepsinde en çok şikayet edilen kısa pil ömrü sorununa çözüm getiren uygulamada 4 farklı batarya koruma modu seçeneği bulunuyor. Varsayılan Koruma Modu, arka planda güç tüketimine sebebiyet veren tüm uygulamaları otomatik olarak devre dışı bırakarak cihazınızın aniden kapanmasını engelliyor. 8 farklı kontrol seçeneği sunan Normal Koruma Modu, %25’e kadar ek batarya süresi veriyor. Süper Güçlü Koruma Modu ise 6 kişiselleştirme seçeneği sunuyor ve %40’e kadar ek batarya süresi veriyor. Diğer bir batarya koruma modu olan Anlık Koruma Modu da zor durumda kaldığınız zamanlarda kullanabileceğiniz, şarj tüketimini anında kesen bir mod.

Cihazınızın pil durumunu anlık olarak takip eden Battery Saver 8.1, 4 farklı batarya koruma modunun haricinde yararlı ipuçları da sunuyor. Bu ipuçlarını uygulayarak ta cihazınız için ek kullanım süresi elde edebilirsiniz. Bataryanın hızlı tükenmesinin haricinde ısınma gibi farklı problem yaşıyorsanız durumu doğrudan uygulama içerisinden destek ekibine bildirebiliyorsunuz.

Battery Saver 8.1, Windows Phone platformu için şimdiye kadar hazırlanmış en etkili pil yönetim uygulamalarından.

Battery Saver 8.1 Özellikleri:

  • Batarya sorunları için teknik destek
  • Batarya bildirimleri ve ipuçları
  • 4 farklı batarya koruma modu
  • Açık ve koyu tema seçeneği

YORUMLAR