Bing Sağlık ve Fitness 3.1.3.362 (winphone)

Bing Sağlık ve Fitness

Bing Sağlık ve Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , İsveççe , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    660

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Bing Sağlık ve Fitness, sağlık ve fitness dünyasından gelişmeleri takip edebileceğiniz kapsamlı bir sağlık uygulamasıdır.

Microsoft tarafından geliştirilen Bing Sağlık ve Fitness, sağlık hakkında tüm bilgilere erişebileceğiniz bir uygulamadır. Sağlık ve fitness dünyasında olan biteni takip edebileceğiniz, sağlıklı bir yaşam tarzı için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları sunan sağlık uygulamasını Windows Phone’lu cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Microsoft’un en yeni işletim sistemi Windows 8.1 ile önyüklü gelen Bing Sağlık ve Fitness uygulamasının Windows Phone platformu için hazırlanmış sürümüdür. Modern arayüzü ile dikkat çeken Sağlıklı bir yaşam için yapılması gereken egzersizlerden beslenme profillerine birçok yararlı bilgiye ulaşmanın en kolay yoludur.

Sağlıklı yaşamı tercih edenlerin vazgeçilmez uygulaması olacak Sağlık ve Fitness, henüz geliştirilme aşamasında olmasına rağmen içerik yönünden oldukça zengin. Beslenme ve sağlık içeriklerinin yanı sıra, günlük kalori miktarını hesaplayabilir ve 300.000’den fazla gıdanın besin değerini öğrenebilirsiniz. Evinizde de uygulayabileceğiniz fotoğraflı ve videolu egzersizleri uygulayabilir, yürürken, koşarken, bisiklete binerken kısacası tüm etkinliklerinizde yaktığınız kaloriyi GPS izleyici aracılığıyla kaydedebilirsiniz.

Oluşturduğunuz profile göre önerilerde de bulunan kapsamlı sağlık uygulaması Bing Sağlık ve Fitness’ı kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR