Fitbit

Fitbit

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 166
  • DOSYA BOYUTU 14.50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fitbit, Inc.

Fitbit Windows 8 uygulaması ile Fitbit cihazınızın kaydettiği sağlık verilerilerinize tablet ve bilgisayarınızdan ulaşabilirsiniz.

Günlük spor aktivitelerinizi takip etmek için Fitbit Flex, Fitbit One gibi Fitbit ürünlerini tercih eden biriyseniz tüm sağlık ve fitness verilerinizi grafiksel olarak önünüze seren Fitbit uygulamasını kesinlikle edinmelisiniz.

Fitbit uygulaması, temel olarak Fitbit ürünlerinizle kaydettiğiniz sağlık verilerinize sonradan gerek mobil cihazınızdan gerekse de Windows 8 bilgisayarınız veya tabletiniz üzerinden detaylı olarak göz atmanıza izin veriyor. Uygulama üzerinden gün içerisinde kaç adım attığınızı, kalori yaktığınızı, merdiven çıktığınızı, düzgün uyuyup uyamadığınızı kısacası sağlığınızı etkileyen tüm aktiviteleri grafik üzerinden görebiliyorsunuz. Verileriniz günlük olarak kaydedildiğinden geriye dönük karşılaştırmasını da yapabiliyorsunuz.

Not: Fitbit cihazınızdaki verileri Windows 8 bilgisayarınıza aktarabilmeniz için Fitbit’in resmi web sitesinden oluşturacağınız ücretsiz hesabınızın yanında Fitbit cihazınızla birlikte gelen USB dongle’ı kullanmanız gerekiyor. Ne yazık ki Microsoft kısıtlamasından ötürü mobil uygulamadaki gibi senkronizasyon işlemi Bluetooth yoluyla gerçekleşmiyor. Ayrıca uygulamanın Türkçe dil desteği bulunmuyor.