Bing Yeme - İçme 3.1.3.362 (winphone)

Bing Yeme - İçme

Bing Yeme - İçme
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bing Yeme İçme uygulaması ile dünya mutfağından yüzlerce tarife ulaşabilirsiniz.

Bing Yeme İçme, yüzlerce çeşit yemek tarifiyle “Bugün ne pişirsem acaba?” sorununuzu çözümleyen bir uygulamadır. Türk ve dünya mutfağından farklı lezzetleri bulabileceğiniz uygulamanın öne çıkan özelliklerinden birisi de Türkçe dil desteği sunması.

Microsoft tarafından ücretsiz olarak sunulan Bing Yeme İçme, dünyanın dört bir köşesindeki leziz yemeklere ulaşmanın en kolay yolu. Yüksek kalitede fotoğraflarla süslenmiş yemek tariflerini inceleyerek dilediğiniz evinizde rahatlıkla pişirebilir, misafirlerinize lezzet şöleni yaşatabilirsiniz.

Dünya mutfağından çok sayıda tarife ulaşabileceğiniz uygulama, her tarif için ihtiyaç duyacağınız tüm bilgileri size sunuyor. Seçtiğiniz yemeğin oluşumunda ihtiyacınız olacak malzemelerin bir listesini, kaç porsiyon için hazırladığınızı hatta zorluk seviyesini bile görebiliyorsunuz. Tarifini merak ettiğiniz yemeğe anında ulaşmanızı sağlayan arama işlevi de oldukça yararlı.

Bing Yeme İçme uygulamasında beğeneceğiniz özelliklerden birisi de alışveriş listesi hazırlama seçeneği. Böylelikle alışveriş esnasında aldığınız tüm ürünleri listenizden kontrol edebilir, alışverişinizi eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Alışveriş listenizin kullandığınız diğer tüm cihazlarınızla eşitlenmesi ve paylaşılabilir olması da güzel düşünülmüş.

Şu anda geliştirilme aşamasında olan Bing Yeme İçme, farklı lezzetleri bir araya getiren ve kolayca ulaşmanızı sağlayan harika bir uygulama.

YORUMLAR