Brothers in Arms 3 1.0.0.10 (winphone)

Brothers in Arms 3

Brothers in Arms 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,898

  • Üretici

    Gameloft

Brothers in Arms 3, 2. Dünya Savaşı heyecanını yaşatan aksiyon dolu sahnelerle süslenmiş eşsiz bir yapım.

Brothers in Arms 3, kendimizi 2. Dünya Savaşı’nın ortasında bulduğumuz, aksiyon dolu sahnelerin çoğunlukla yer aldığı muhteşem bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Windows Phone telefonunuza ücretsiz olarak yükleyip oynamaya başlayabileceğiniz Brothers in Arms 3, popüler mobil oyunların arkasındaki isimi Gameloft’un en yeni oyunları arasında ve Türkçe dil desteği ile birlikte geliyor. Büyük beğeni toplayan serinin yeni oyununda oynanış biraz değiştirilmiş. Artık karakterimizi üçüncü şahıs bakış açısından yönetiyor, sadece nişan aldığımız vakit birinci şahıs bakış açısına geçiş yapıyoruz.

2. Dünya Savaşı heyecanını mobil cihazımıza taşıyan Brothers in Arms 3’te Çavuş rütbesine sahip Wright adında bir kahraman askeri kontrol ediyoruz. Hava saldırısı, molotof kokteyli, roket patlaması, havan ateşi gibi yeteneklere sahip olan askerimize eşlik eden, savaşın gidiş yönünü değiştiren bir birlik te bulunmakta. Görevleri sağ salim tamamladıkça hem Çavuş Wright’ı hem de emrindeki askerleri geliştirebiliyor, daha yetenekli hale getirebiliyoruz.

Keskin nişancı yeteneğimizi sergileyebileceğimiz, saldırı gücümüzü ön plana çıkaran, gizlilik üzerine kurulu çok sayıda görev içeren Brothers in Arms 3’ün grafiklerini oldukça başarılı bulduğumu söylemem gerek. Gerek askerlerin, gerek silahların, gerekse de savaş alanının modellemesinden kesinlikle etkileneceksiniz. Mobilde savaş oyunu oynamaktan keyif alan biriyseniz Brothers in Arms serisinin yeni oyununu kaçırmayın derim.

YORUMLAR