Caps Yapıcı 1.0.0.0 (winphone)

Caps Yapıcı

Caps Yapıcı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caps Yapıcı uygulaması ile birkaç saniye içerisinde komik capsler hazırlayabilirsiniz.

Caps Yapıcı, Windows Phone telefonunuz üzerinden pratik bir şekilde eğlenceli capsler oluşturabileceğiniz ve sosyal ağ hesaplarınızda paylaşabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Artık caps hazırlamak için karmaşık menüler içeren fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanmanız gerekmeyecek.

Sosyal ağ kullanıcıları arasında oldukça yaygın olan, fotoğrafın altına kırmızı şerit üzerinde bazen komik bazen de iğneleyici sözler içeren capsleri Caps Yapıcı uygulaması ile zahmetsizce hazırlayabilirsiniz. Yeni çektiğiniz bir resmi veya galerinizdeki resimlerden birini kullanarak capsinizi oluşturabilirsiniz. Yazı ve şerit rengini / boyutunu dilediğiniz şekilde ayarlayabilir, yazı stilini değiştirebilir, şeridi yukarı taşıyabilir, resmi dilediğiniz yöne döndürebilirsiniz.

Caps Yapıcı uygulaması resim, yazı ve şerit olmak üzere 3 bölümden oluşmakta ve sadece 3 adımda capsinizi hazırlamanıza imkan tanımaktadır. Resmi seçtikten sonra caps ismini, şerit rengini ve konumunu ardından yazı boyutunu ve şerit boyutunu belirliyor (Kaydırıcı ile kolaylıkla ayarlanabiliyor.) ve capsinizi oluşturmuş oluyorsunuz. Capsinizi paylaşmadan önce ön izlemesini görebiliyorsunuz.

YORUMLAR