ChannelWize 1.45.0.0 (winphone)

ChannelWize

ChannelWize
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    5

  • Üretici

    Beyond Mobile Systems Inc.

Windows Phone için kişiselleştirme ayarlarıyla dikkat çeken ücretsiz bir podcast uygulaması.

Podcast takip etmeyi sevenler için hazırlanmış bir uygulama olan ChannelWize ile Windows Phone cihazınız üzerinden size takdim edilen sayısız podcast yayınını takip edebilirsiniz. Ücretsiz görüntü ve ses yayınlarına ulaşmanızı sağlayan ChannelWize ile CNN, ESPN, BBC ve CBC gibi dünyaca ünlü medya devlerini sorunsuzca canlı olarak takip etmeniz mümkün.

Kavuniçi ve beyaz renklerin hakim olduğu arayüz içerisinde birçok farklı temaya sahip olan kanal bulunsa da genel görünümün benzerlik taşıması arayüzün ne kadar başarılı tasarlandığını gösterir nitelikte. Ülke ülke seçim yapmanızı mümkün kılan uygulama ile farklı ülkelerin spesipik yayınlarını da takip çemberinizden uzak tutmak zorunda kalmayacaksınız. Çevrimiçi olmadığınız durumlara hazırlık olarak indirme işlemleri gerçekleştirip yola çıktığınızda sevdiğiniz yayınları takip etmeniz de mümkün.

Ücretsiz olan bu uygulama içerisinde size sunulan birçok tercih içerisinde kaybolmak istemiyorsanız kişisel tercihlerinizi listeleyebileceğiniz bir kısayol menüsü ile düzenli takip ettiğiniz kanalları kendinize daha yakın ve ulaşılabilir tutabilirsiniz. Windows Phone için sağlam bir podcast uygulaması arıyorsanız ChannelWize iyi bir tercih olacaktır.

YORUMLAR