City Art Search 1.9.1.0 (winphone)

City Art Search

City Art Search
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    25

  • Üretici

    Microsoft Corporation

Kültür ve Sanat faaliyetlerini veya eserlerini inceleyip takip edebileceğiniz bir Windows Phone uygulaması.

Sanat etkinliklerini kaçırmadan takip eden ve bienal gibi organizasyonları yakalamaya çalışanlar için hazırlanmış bir kent yaşamı uygulaması olan City Art Search direkt olarak Microsoft'un hazırlamış olduğu resmi bir Windows Phone uygulaması. 2,800'den fazla sanat eserinin dünya üzerindeki konumlarından etrafınızda gerçekleşen olaylara kadar sanat hayatına daha yakın bir bakış yakalamanızı sağlayan bu uygulama sadece belli bir zümreye hitap eden bir yaşam tarzı için hazırlanmamış. Aksine uzaktan da takip etmek isteyenler için slayt gösterileri ve sanatçıların ünlü örneklerini cep telefonundan görmek mümkün.

Müzelerle ve galerilerle aranız güzelse, seyahat için yurt dışına çıkıp kültürel bir keşif turuna çıkmak istiyorsanız City Art Search ile böyle bir deneyime doğru uzanan yolsa gerekli önbilgiyi toparlamanız mümkün. Wikipedia bilgileriyle iç içe giden anlatım sayesinde gitmiş olduğunuz yerler hakkında daha geniş çaplı bilgiler elde edebilirsiniz. Ne var ki, uygulamadan etkin bir şekilde faydalanabilmek için İngilizce bilmeniz gerekiyor, çünkü bilgi kaynağı olarak size sunulan birçok şey İngilizce.

Kültür ve sanat faaliyetleri için Microsoft'un sunmuş olduğu bu ücretsiz uygulama sayesinde dünya çapında bir sanat bilgisini mobil cihazınıza taşımız olacaksınız.

YORUMLAR