Clock on Fire 1.0.0.0 (winphone)

Clock on Fire

Clock on Fire
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Öyle bir saat uygulaması düşünün ki Windows Phone analog ve dijital saat ibrelerini ateşlerin içine atıp ücretsiz olsun.

Windows Phone cihazınızda yepyeni bir saat uygulamasına ihtiyacınız varsa bu işe alev efektleri katan bir çalışma olan Clock on Fire logosundaki hız ibresine işaret ederek çok agresif olduğu konusunda hemfikir olduğumuz bir uygulama. Aslında aşırı büyük bir beklentiye de girmeye gerek yok. Sonuçta bu uygulama saat görevini görüyor.

Yine de saat deyip geçmeyelim. Ateşli ızgara keyfiyle sunulmuş bu uygulamanın ihtiyaç dahilinde kullanılabilecek bir alarm seçeneği de var. Böylece saati kurup dilediğiniz zaman uyarılabiliyorsunuz. İşin bir diğer ilginç tarafı da saat göstergesinin hem klasik hem de dijital olarak sunulmuş olması. Dolayısıyla birinden biri arasında tercih yapmak zorunda kalmıyorsunuz, ve birinden birini okumakta güçlük çekme gibi bir durumunuz da olmuyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğini Clock on Fire ile Windows Phone cihazınıza gençlik ateşini saat şeklinde katmanız mümkün. Normal saat görüntüsünden sıkıldıysanız yeni bir şeyler denemenin vakti gelmiş demektir.

YORUMLAR