CloudSix for Dropbox 1.0.0.1 (winphone)

CloudSix for Dropbox

CloudSix for Dropbox
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CloudSix for Dropbox, Windows Phone için tam özellikli ve ücretsiz Dropbox istemcisidir.

CloudSix for Dropbox, Windows Phone kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış tam özellikli ve ücretsiz Dropbox istemcisidir. Popüler bulut depolama alanında sakladığınız tüm fotoğraf, video ve dökümanlara artık mobil cihazınızdan kolaylıkla erişebilir ve arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan bulut depolama servisi Dropbox’ın Windows Phone platformu için resmi bir uygulaması bulunmuyor. Mağazadaki bu eksiği farkeden Rudy Huyn tarafından geliştirilen CloudSix for Dropbox, sunduğu ek özelliklerle benzer Dropbox istemcilerinden ayrılıyor.

Fotoğraf, video ve dökümanlarınıza dilediğiniz yerden erişme izni veren CloudSix for Dropbox, telefonunuz şarj olurken fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak Dropbox hesabınıza kaydedebiliyor. Dosyaları pin kodu ile koruma, dosyalara çevrimdışı erişim, büyük boyutlu dosyaların bağlantı paylaşma gibi özellikler sunuluyor. Çoklu hesap desteği sayesinde birden fazla Dropbox hesabınız arasında geçiş yapabilirsiniz.

Sade ve kullanışlı arayüz ile gelen CloudSix for Dropbox’ın başlıca özellikleri:

  • Tüm fotoğraf, belge ve videolara herhangi bir cihazdan erişme
  • Telefon şarjda iken Video ve fotoğrafları Dropbox’a otomatik olarak kaydetme
  • Dosyaların bağlantısını paylaşma
  • Hızlı, çevrimdışı görüntüleme için dosyaları favorilere ekleme
  • Birden fazla hesap ekleme (Tekrar giriş / çıkış yapmadan hesaplar arası geçiş)
  • Dosyaları pin kod ile koruma

YORUMLAR