Cocktail Flow 4.0.0.1 (winphone)

Cocktail Flow

Cocktail Flow
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cocktail Flow, Windows Phone cihazlarınız üzerinde tüm popüler kokteyl tariflerine ulaşabileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır.

Cocktail Flow, Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının en sevdikleri kokteyllerin nasıl yapıldığını öğrenebilmeleri için hazırlanmış olan başarılı bir kokteyl tarifleri uygulamasıdır.

Uygulama yardımıyla içmekten keyif aldığınız tüm popüler kokteyllerin nasıl hazırlandığını ve hazırlamak için hangi malzemelere ihtiyacınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Hatta sevdiğiniz kokteyllere yakın tatlara sahip olan diğer kokteylleri de görebilir ve yeni tatlar denemek için kendinize bir fırsat yaratabilirsiniz.

Ayrıca sadece evinizde bulunan malzemeler yardımıyla hangi kokteylleri hazırlayabileceğinizi yine Cocktail Flow yardımıyla görebilir ve kendi kokteyllerinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Yine uygulama içerisinde yer alan akıllı alışveriş asistanı yardımıyla hazırlamak istediğiniz kokteyl için gerekli olan malzemelere yaklaşık ne kadarlık bir bütçe ayırmanız gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

Alkollü ve alkolsüz tüm popüler kokteyllere ait tariflerin bir arada bulunduğu bu uygulamayı çok seveceğinize eminim.

YORUMLAR