Colorblind 2 1.3.1.0 (winphone)

Colorblind 2

Colorblind 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colorblind 2, algı hızınızı test edebileceğiniz eğlenceli bir Windows Phone oyunu.

Colorblind 2, algı hızını ölçen süper eğlenceli bir Windows Phone oyunu ve de oldukça popüler. Aynı zamanda platforma özel çıkan oyunlar arasında.

Windows Phone 8 ve üzeri telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz oyunda amacınız dört farklı renkten oluşan kutucuklardan soru çerçevesinde doğru olanı bulmak. Her bölümde yeşil, kırmızı, mavi ve sarı renkli kutucuklar karşınıza geliyor. Bunların içlerinde de renkleri belirten yazılar mevcut. Ancak kutucuğun rengi ile içerisinde yazılan eşleşmiyor. (Mavi kutucuğun içerisinde kırmızı yazıyor gibi.) Siz de bunlara dikkatlice bakarak sorunu yanıtlamaya çalışıyorsunuz. Sorularda kutucuğun rengine mi, kutucuğun içerisinde yazana mı dikkat edeceğiniz belirtiliyor. Oldukça basit gözüken oyunu zorlaştıran kısım ise süre sınırının olması.

İlk oyundaki 60 saniye süre sınırı bu oyunda ek seçenek olarak sunuluyor. Süreye karşı yarışmanın dışında pür dikkat isteyen, mükemmel hız gerektiren farklı oyun modları konulmuş. Her biri oldukça zor olan bu oyun modları açık şekilde gelmiyor. Hali hazırda oynanabilir olan modlarda başarı sağladığınız vakit kendiliğinden açılıyorlar ve oynanabilir hale geliyorlar. Diğer oyunlardaki gibi altın, gerçek para yerine tamamen emeğinizin karşılığında açıyorsunuz.

Farklı oyun modlarının ve hafifleştirilmiş zor oynanışının yanında oyun esnasında reklam sunmaması ile de beğenimi kazanan Colorblind 2 oyununun dikkat çeken bir özelliği de her iki haftada bir yeni oyun modlarının eklenmesi. Zaten eğlenceli olan oyun farklı modlarla daha da eğlenceli hale geliyor ve sıradanlığını unutturuyor.

YORUMLAR