Colorblind 1.5.0.0 (winphone)

Colorblind

Colorblind
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Colorblind, Windows Phone telefonunuzda tek başınıza ve arkadaşlarınızla ücretsiz oynayabileceğiniz zorlu bir bulmaca oyunu.

Colorblind, renk algılama hızınızı ölçen oynaması çok zevkli bir bulmaca oyunu. Windows Phone telefonunuza ücretsiz indirebileceğiniz oyunda 60 saniye içerisinde dokunabildiğiniz kadar çok sayıda renkli kareye dokunmanız gerekiyor.

Son derece hızlı düşünerek hareket etmeniz gereken bir bulmaca oyunu olan Colorblind, basit gibi görünen aslında çok zor ve de oynamaya başladığınızda kendinizi kolay kolay durdurmayacağınız bir yapım.

İster tek başınıza, ister arkadaşlarınızı davet edip, isterseniz de rastgele seçilen bir kişiye karşı oynayabildiğiniz bulmaca oyununda her bölümde karşınıza dört kutucuk çıkıyor. Bu kutucuklar renkli ve içlerinde hangi renge ait oldukları yazıyor. Kutucukların hemen aşağısında da o bölümü geçmeniz için ne yapacağınız belirtiliyor. Örneğin; Color – Blue yazdığında içerisine bakmadan mavi renkli kutucuğu seçmeniz gerekiyor. Text – Blue yazdığında kutucuğu rengine göre değil içerisinde yazan yazıya göre seçmeniz gerekiyor. Anlatırken bile oldukça karışık olan oyunun oynanışını siz düşünün.

Oyunu zorlaştıran kısım ise seçimlerinizi belli bir süre içerisinde yapmanız gerektiği. 60 saniyeden geri sayım başladığında oyun başlıyor ve doğru kutucuğu bularak sonraki seviyeye geçiyor, yanlış kutucuğa dokunduğunuzda da oyuna baştan başlıyorsunuz. Yüksek puan almak için soruyu çok kısa bir sürede algılamanız ve hareket etmeniz gerekiyor.

Colorblind, ilk görüşte çok basit gelen oynadıkça zorluğunu hissettiren bir başladığınızda da kolay kolay bırakamayacağınız bir beyin egzersiz oyunu.

YORUMLAR