Connect Dots Puzzle 2.3.0.0 (winphone)

Connect Dots Puzzle

Connect Dots Puzzle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Connect Dots Puzzle, Windows Phone telefonunuzda oynayabileceğiniz en zor - eğlenceli nokta birleştirme oyunu.

Connect Dots Puzzle, adından da tahmin edeceğiniz noktaları birleştirmeye dayanan bir bulmaca oyunu. Sadece Windows Phone platformunda karşımıza çıkan oyunda noktaları akıllıca birbirine bağlayarak belirtilen şeklin ortaya çıkmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Noktaları birleştirerek şekil oluşturmaya dayanan bulmaca oyunlarını çok kolay buluyorsanız Connect Dots Puzzle ile kesinlikle tanışmanızı isterim. Oyunu ilk açtığımızda çok basit bir oyun hissiyatı veriyor. Çünkü karşımızda noktaların birleşiminden oluşmuş tek bir nesne var ve bizden istenen noktaları birleştirerek bu şekli yapmak. Ancak oynamaya başladığınızda durumun böyle olmadığını hemen anlıyorsunuz.

Oyunda noktaları gelişigüzel birleştirme lüksünüz yok. Noktaların şeklin her köşesinden sadece bir kere geçmesi gerekiyor. Bu noktada şekli oluşturmak için hem başlangıç noktasını iyi belirlemeli, hem de şekli oluştururken dikkatli olmalısınız. Noktaları olabildiğince yavaş birleştirerek şekli tamamlama fikrini ise unutun. Zira ne kadar fazla düşünürseniz puanınız o kadar düşürülüyor. Tabii ki oyunu serbest stil yani süre sınırı olmadan da oynama şansına sahipsiniz lakin süreli bölümlerde oynamak kadar zevk vermiyor ve kafayı ısındırmıyor.

Connect Dots Puzzle Özellikleri:

  • Birbirinden zor 144 bulmaca
  • Serbest stil ve süreye karşı oynama
  • Dokunma veya sürüklemeyle oynama
  • Oyunu basitleştiren yenilikçi arayüz