Contacts Backup 2.4.2.0 (winphone)

Contacts Backup

Contacts Backup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Contacts Backup, kişi listenizi kolay ve hızlı bir şekilde yedeklemenizi sağlayan bir uygulamadır.

Contacts Backup, kişi listenizi kolayca yedeklemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Eski akıllı telefonunuzdaki kişileri yeni satın aldığınız akıllı telefona zahmetsizce aktarmak için kullanabileceğiniz uygulama, tamamen ücretsiz.

Windows Phone 8’li cihazlar için geliştirilmiş rehber yedekleme uygulaması Contacts Backup ile saniye içerisinde rehberinizi SkyDrive hesabınıza yedekleyebilirsiniz. Kişi listeniz –diğer rehber yedekleme uygulamalarında olduğu gibi- .vcf formatında kaydediliyor. Kısa bir süre gerçekleşen yedekleme işleminin ardından dilerseniz rehberinizi bilgisayarınıza da indirebiliyorsunuz. Size verilen bağlantıyı bilgisayarınızdaki herhangi bir taraycının adres çubuğuna kopyalamanız yeterli. Bunun için dikkat etmeniz gereken tek nokta Windows Phone’lu akıllı telefonunuzla bilgisayarınızın aynı kablosuz ağ bağlı olması.

Contacts Backup, kişilerin tam adı, e-posta adresleri, ev / iş adresleri, web adresleri, fotoğrafları olmak üzere kişilerinizle ilgili tüm bilgileri yedekliyor. Eğer Windows Phone akıllı telefonunuzda bulunan uzun kişi listenizi zahmetsizce yedekleyebileceğiniz ücretsiz bir çözüm arıyorsanız bu uygulamayı kesinlikli denemelisiniz.

Contacts Backup Windows Phone uygulamasının başlıca özellikleri:

  • Kişileri .vcf formatında yedekleme
  • Kişileri SkyDrive’a yükleme
  • Yedeklenen kişi listesini .zip formatında bilgisayar ve tablete indirme
  • Kolay kullanım, basit arayüz

YORUMLAR