Contacts + Message Backup 1.6.0.0 (winphone)

Contacts + Message Backup

Contacts + Message Backup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Contacts + Message Backup, Windows Phone cihazınızda rehber ve kısa mesajlarınızı yedeklemek için kullanacağınız ücretsiz bir uygulama.

Contacts + Message Backup, Microsoft’un Windows Phone 8.1 üzeri cihaz kullanıcıları için ücretsiz sunduğu rehber ve kısa mesaj yedekleme uygulaması.

Windows Phone’un da diğer platformlar gibi kendi yedekleme ve yedekten geri yükleme seçeneği mevcut ancak bu yedekleme işlemi cihazdaki tüm verileri yedeklemeye yönelik diğer bir deyişle kapsamlı bir işlem olduğundan zaman alıyor. Eğer sadece rehber ve kısa mesajlarınızı yedeklemek istiyorsanız artık zaman alan bu seçeneğe bir alternatifiniz var. Microsoft’un resmi uygulaması Contacts + Message Backup uygulamasını cihazınıza ücretsiz indirerek tek dokunuşla sms, mms ve rehberinizin bir yedeğini .vcf formatında hafıza kartınıza alabilir ve dilediğiniz zaman kişi listenizi ve kısa mesajlarınızı aldığınız yedekten geri yükleyebilirsiniz.

Rehber ve mesajları tek dokunuşla yedekleme ve geri yükleme kolaylığı sunan Contacts + Message Backup uygulamasının kullanımı son derece basit. Yedekleyi ardından yedekleyeceğiniz öğeleri (rehberi ve kısa mesajları ayrı olarak seçebiliyorsunuz.) seçiyor ve “Backup” butonuna dokunduğunuzda yedekleme işlemi başlıyor. Yedekleme, hafıza kartınızda oluşturulan Backup+restore klasöründe saklanıyor. İhtiyacınız olduğu vakit bu klasörden geri yükleme yapıyorsunuz.

Diğer yedekleme uygulamalarından farklı olarak cihazın ayarlar menüsüne yerleşen Contacts + Message Backup uygulamasının tek eksi yanı çift SIM kart takılı Windows Phone cihazlarda sadece ilk SIM karttaki mesajları geri yüklemesi.

Windows Phone ile Yedekleme ve Geri Yükleme Nasıl Yapılır?

YORUMLAR