Dini Bilgiler 2 1.0.0.0 (winphone)

Dini Bilgiler 2

Dini Bilgiler 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    186

  • Üretici

    Furkan Kaan

Sünni İslami perspektiften dünya ve diğer inançlar hakkında bilgiler veren bir uygulama.

Windows Phone üzerinde din ağırlıklı uygulamalarıyla dikkat çeken Furkan Kaan isimli geliştirici bu kez sevilen uygulaması Dini Bilgiler'in devamı niteliğinde olan Dini Bilgiler 2'yi çıkardı. İslami pencere içerisinde islami yaşam tarzını anlatırken öğretilerden ve hikayelerden de bahseden uygulama içerikleri aynı zamanda farklı inançlara da bir bakış açısı sunuyor.

Uygulamanın içerisinde haberler, hac rehberi, hikayeler, ibadetler, kavramlar, mezhepler, peygamberler ile birlikte sıkça sorulan sorulara verilmiş cevaplar ve islam takvimine göre önemli vakitleri bulabileceksiniz. Oldukça sade bir arayüzü bulunan bu uygulama ne yazık ki tasarımsal bir zerafete sahip değil. Zamanın biraz gerisinde kalmış olan dizayn Windows Phone tasarım diliyle hiçbir şekilde örtüşmediği gibi bize saha çok Symbian zamanındaki uygulama arayüzlerini hatırlattı.

Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama içerisinde Furkan Kaan'ın hazırlamış olduğu diğer uygulamalara da ulaşmanız mümkün. İslam hakıkında geniş çerçeveli bir bilgi almak istiyorsanız Windows Phone için bu uygulamayı tercih edebilirsiniz.

YORUMLAR