Disney Bola Soccer 1.0.0.51 (winphone)

Disney Bola Soccer

Disney Bola Soccer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Disney Bola Soccer, Disney'in ücretsiz oynanabilen yepyeni futbol oyunudur.

Disney Bola Soccer, Windows Phone akıllı telefon ve tabletinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur. Favori takımınızı seçip ister arkadaşlarınıza karşı, isterseniz de tek başınıza mücadele verebilirsiniz. Hedefiniz şampiyonluk!

Disney’in mobil ve masaüstünde oynanabilen yepyeni futbol oyunu Bola Soccer, tek başınıza turnuvalara katılacağınız veya arkadaşlarınızla kapışabileceğiniz , FIFA kadar başarılı olmasa da eğlendirecek düzeyde bir oyun. Komik animasyonlarıyla dikkat çeken oyunda amatör bir futbol kulübünün başına geçiyor ve maçları bir bir kazanarak takımınızı şampiyonluğa bir adım daha yaklaştırıyorsunuz. Profesyonel kulüplerle karşılaşmak için maç kaybetme lüksünüz yok. Tüm maçları kazanmalı, oyuncularınızı geliştirmelisiniz.

Grafikleri ve oynanışı ile sizi geçmişe götürecek oyunda kazandığınız her maç sonrası altın kazanıyorsunuz. Bu altınları sponsorluk sözleşmesi imzalamak ve oyuncularınızın performanslarını geliştirmek için kullanabiliyorsunuz.

Oyunun oynanışı ise oldukça basit. Kaydırma hareketiyle koşuyor, dokunarak pas veriyor, basılı tutarak ta şut çekiyorsunuz. Topu rakip oyuncunun ayağından almak içinse rakibin üzerine dokunmanız yeterli oluyor. Zaten oynanış resimli ve yazılı olarak oyunun başlangıcında gösteriliyor.

EA Sports’un tüm platformlarda başarı sağlayan futbol oyunu FIFA dururken Disney’in futbol oyununu oynar mısınız bilmiyorum ama atari zamanlarınıza geri dönmek istiyorsanız bu tadı Bola Soccer ile yakalayacağınızdan eminim.

YORUMLAR