DubStep Pad 2.0.0.1 (winphone)

DubStep Pad

DubStep Pad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DJ olmaya hevesli herkes için ideal bir uygulama olan DubStep Pad ile DubStep müziği yapın, kaydedin ve paylaşın.

DubStep müziğine ilgi duyanlar için hazırlanmış bir Pad uygulamasıyla siz de türün güzel bir örneğini çıkarabilirsiniz. DubStep Pad bu işi Windows Phone üzerinde yapan en başarılı örneklerden biri. Sayfa başına düşen 12 farklı ses kalıbıyla birlikte emprovize müzik yapıp canlı performansa bile renk katabilecek seviye ulaşmanız mümkünken ses kalıplarını kişiselleştirip kaydetmenize de olanak tanınıyor.

Aklınızda anlık bir ritimden ziyade beste yapmak varsa 3 sayfa dolusu ses kalıbı sizin için yeter de artar. Sekansları teker teker kaydebilmeniz sayesinde parçaları birleştirip komple bir beste yaratmanız mümkün. Bu dosyaları WAV olarak kaydettiğiniz için MP3 kalitesinden daha üstün bir tona da ulaşıyorsunuz.

DubStep Pad'in belki de en pratik ikinci özelliği Soundcloud ile uyumlu çalışmasıdır. Kaydetmiş olduğunuz çalışmalarınızı anında Soundcloud profilinize yükleyebiliyorsunuz ve küşüsel müzik veritabanınıza zenginlik katıyorsunuz. DubStep müzik için saatlerini harcayanlarla aynı kategoriye gireceğiniz gibi müziği bir telefondan bestelediğinizi kimse anlamayacaktır.

ARTILAR

Ücretsiz

Soundcloud desteği

EKSİLER

YORUMLAR