Easy Tiles 1.3.0.0 (winphone)

Easy Tiles

Easy Tiles
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Tiles, Windows Phone telefonunuzun sık kullandığınız özelliklerine hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor.

Easy Tiles, Windows Phone telefonunuzun sık kullandığınız özelliklerine daha rahat erişmeniz için hazırlanmış bir kısayol uygulaması. Rehberinize erişirken, interneti açarken, navisgasyon uygulamalarını açarken, kısa mesaj gönderirken zaman kaybettiğinizi düşünüyorsanız her işlev için kısayol sunan bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.

Canlı kutucuklar bildiğiniz üzere Windows Phone platformunun olmazsa olmazı. Birçok uygulamanın canlı kutucuk desteği bulunuyor ve bu sayede uygulamayı açmadan gelişmeleri takip edebiliyorsunuz. Oldukça faydalı olan bu özelliğin Windows Phone telefonunuzda sık kullandığınız özelliklerini sıçradığını düşünün. Tek dokunuşla WiFi ve 3G bağlantısını açma, uçak moduna geçme, kişilerinize erişerek arama, kısa mesaj veya e-posta gönderme, Windows Phone Mağazası’na erişme ve daha pek çok şeyi yapmak Easy Tiles ile mümkün.

Benzer uygulamaların aksine çok fazla seçenek sunan ve daha kolay kullanılabilirliğe sahip olan Easy Tiles, 1.99 fiyat etiketine rağmen Windows Phone platformunda popüler olmayı başaran ender uygulamalardan. Windows Phone cihazınızın menülerine alışamadıysanız ve de sık kullandığınız işlevlere ulaşmakta zorluk çekiyorsanız Easy Tiles sorununuzu giderecektir.

YORUMLAR