Easy Transfer 2.3.0.1 (winphone)

Easy Transfer

Easy Transfer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Easy Transfer, kablosuz ağ bağlantısı üzerinden cihazlar arası dosya transfer etmeyi mümkün kılan bir uygulama.

Easy Transfer, kablosuz ağ bağlantısı üzerinden Windows Phone telefonunuz ile bilgisayarınız veya diğer cihazlarınız arasında dosya transfer etmenize izin veren ufak ve kullanışlı bir uygulama.

USB kablosu ile uğraşmadan veya herhangi bir yazılım yüklemeden sadece WiFi bağlantısı ile telefonunuzdaki resim, video, müzik ve belgelerinize bilgisayarınızdaki web tarayıcısından ulaşabileceğiniz Easy Transfer, Windows Phone 8 ve üzeri tüm telefonlara destek veriyor ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Telefonunuzun dahili hafızasındaki ve sd karttaki verilere bilgisayarınızdan erişmek için tek yapmanız gereken telefonunuzu bilgisayarınız ile aynı kablosuz ağa bağlamak ve uygulama içerisindeki IP adresini tarayıcıya girmek. Bu noktadan sonra basit tasarlanmış arayüze ulaşıyor ve fotoğraf, video, müziklerinize tek dokunuşla ulaşabiliyorsunuz. Tabii ki resimleri ve videoları görüntüleme şansına da sahipsiniz.

Windows Phone platformunda karşımıza çıkan en başarılı dosya transfer etme uygulaması Easy Transfer, bilgisayarınızdaki dosyaları telefonunuza aktarmanıza da izin veriyor. Hem telefonunuzdan bilgisayarınıza hem de bilgisayarınızdan telefonunuza dosya transfer etmek için kullanabileceğiniz uygulama tüm internet tarayıcılar ile sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Easy Transfer Özellikleri:

  • WiFi ile dosya transferi
  • Cihazlar arası dosya transferi (fotoğraf, müzik, video, belge)
  • Müzik ve videoları web tarayıcıdan oynatma
  • Aynı anda birden fazla dosya indirme
  • Geniş tarayıcı desteği (IE, Chrome, Firefox, Safari, Opera)
  • SD kart desteği