Electro Pad 2.0.0.0 (winphone)

Electro Pad

Electro Pad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DJ olmaya hevesli herkes için ideal bir uygulama olan Electro Pad ile Elektronik müzik yapın, kaydedin ve paylaşın.

Elektronik müzikten hoşlanmakla kalmayıp sizin de çorbada tuzunuz olsun istiyorsanız bir Windows Phone kullanıcısı olarak bunu ücretsiz olarak yapmanız mümkün. Nasıl mı? Electro Pad isimli bu uygulama ile sayfa başına 12 olmak üzere 3 sayfa dolusu ses paletiniz var. Dolayısıyla birbirinden farklı 36 tane ses ile müzik yapmanız mümkün. Bunların içerisinde Synthesizer, perküsyon ve elektronik ses efektleri var. Her biri elektronik müziğin ruhunu yaratacak şekilde hazırlanmış.

Emprovize müzik yapmak için birçok kalıbınız bulunsa da bunları istediğiniz düzene koymanız da mümkün. Dilerseniz birkaç tanesini birleştirip yeni ses kalıbı yaratmanız da mümkün. Kayıtlı olarak tamamlanmış bir elektronik müzik bestesi yapmak isterseniz bu seçeneğiniz de var. Çalışmalarınızı WAV dosyası ile kaydedebildiğiniz için MP3 dosyalarından birkaç gömlek üstün bir ses kalitesine de ulaşıyorsunuz.

Electro Pad'in heyecan veren bir diğer özelliği de sosyal olması. Soundcloud desteği sayesinde hazırlamış olduğunuz besteleri derhal müziklerinizin bulunduğu profile yükleyip geniş kitlelere paylaşabiliyorsunuz. İnanın, hiç kimse bu müziği telefondan yaptığınızı farketmeyecektir. Elektronik müziğe ilginiz varsa Electro Pad, Windows Phone cihazınız için bir olmazsa olmazdır.

ARTILAR

Soundcloud desteği

Ücretsiz

EKSİLER

YORUMLAR