Fenerbahçe Kilit Ekranı 1.0.0.0 (winphone)

Fenerbahçe Kilit Ekranı

Fenerbahçe Kilit Ekranı
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fenerbahçe Kilit Ekranı uygulaması ile kilit ekranınızı takımınızın renkleriyle zenginleştirebilirsiniz.

Fenerbahçe Kilit Ekranı, Windows Phone telefonunuzun kilit ekranını takımınızın yüksek çözünürlüklü fotoğraflarıyla süsleyebileceğiniz bir kişiselleştirme uygulamasıdır. Takımınızın amblemini öne çıkaran birbirinden harika fotoğrafları kilit ekranınız olarak ayarlamadan önce ön izleme şansı da sahipsiniz.

Windows Phone platformundaki Fenerbahçe taraftarları tarafından tam not almayı başaran uygulamada stadyumdan futbolcu resimlerine onlarcası tek dokunuş ötenizde.

Koyu bir Fenerbahçe taraftarı olarak kilit ekranınızı harika kılacak resimleri internette sayfa sayfa aramak yerine Fenerbahçe Kilit Ekranı uygulamasını yükleyebilirsiniz.

<p><span style="color: #ff0000;"><strong>Fenerbahçeliler dikkat !</strong></span> Fenerbahçe ve Yandex arasındaki iş birliği çerçevesinde, bu tarayıcı kullandığınız her an, takımınıza maddi açıdan destek oluyorsunuz. Takımınıza destek olabilmek için hemen indirin: <a href="https://www.tamindir.com/yandex-browser-fenerbahce/" title="Yandex Browser Fenerbahçe İndir">Yandex Fenerbahçe İndir</a></p>

YORUMLAR