Cover

Cover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,571
  • DOSYA BOYUTU 18.87 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici French Fry

Cover, Windows işletim sistemi kullanan bilgisayarlarda çalışan ve Windows Store üzerinden edinilebilen bir çizgi roman okuyucudur.

Cover, bir tür çizgi roman ve e-kitap okuyucudur. 

Windows Store ile birlikte birçok programı kolayca bulabiliyor ve hemen bilgisayarınıza yükleyebiliyorsunuz. Bunlardan bir tanesi olan Cover, kendisini bir çizgi roman okuyucu olarak tanımlıyor ve ana odak noktasına çizgi romanları koyuyor. Yukarıda yer alan fotoğraflardan da rahatça görebileceğiniz gibi oldukça düzenli bir arayüze sahip olan program, böylelikle sahip olduğunuz her içeriğe kolayca erişmenize yarıyor.

CBZ/ZIP, CBR/RAR, 7Z/CB7, CBT, PDF, EPUB gibi metin formatlarının yanı sıra JPEG, PNG, GIF, BMP, WEBP gibi fotoğraf uzantılarını da gösterebilen Cover, birçok işinizi aynı anda görebiliyor ve farklı işler için de kullanılabiliyor. Dropbox ve One Drive desteği sunan program, böylelikle çizgi romanlarınızı bulut sunucularda saklamanızı ya da burada tuttuğunuz romanları hemen görüntülemenizi sağlıyor. Çizgi roman okuyucularının isteyebileceği onlarca farklı özellik sunan Cover, e-kitap okumak isteyenler için de en iyi uygulamalardan bir tanesi olarak mağazalardaki yerini alıyor.